1:1 w starciu z Gryfem

II liga
IMG_7466 (Kopiowanie)

Wiślacy w meczu 7 kolejki zremisowali na własnym boisku Z Gryfem Wejherowo 1:1. Bramkę dla naszej drużyny zdobył wracający po kontuzji Robert Hirsz.

Już w 4 minucie powinno być 1:0 dla Wisły, piłkę przed pole karne wyłożył Sedlewski, dopadł do niej niepilnowany Smektała, ale jego uderzenie poszybowało nad bramką. 7 minut później podobną sytuację rozegrali Szymankiewicz z Głazem i po raz kolejny piłka poleciała nad bramką Gryfa. W 21 minucie po raz trzeci Wiślacy uderzali zza pola karnego i po raz trzeci piłka drogi do siatki nie znalazła. Na domiar złego w 24 minucie doszło do wymuszonej zmiany, kontuzji doznał Sebastian Głaz, zastąpił go Piotrek Darmochwał. W 40 minucie stara piłkarska prawda, że nie wykorzystane sytuacje się mszczą niestety pokazał, że nie wzięła się znikąd. Rafał Maciejewski wpadł w pole karne i strzałem pod poprzeczkę pokonał Madejskiego.

Drugą połowę Wiślacy rozpoczęli bez zmian w składzie. Przewaga Wisły rosła z każdą minutą, ale piłkarze nie byli w stanie znaleźć drogi do bramki Gryfa. W 62 minucie na boisku pojawił się powracający po kontuzji Robert Hirsz, a 6 minut później po podaniu Smektały zdobył bramkę na 1:1. W 74 minucie Hirsz miał szansę na drugą bramkę, ale piłka po jego uderzeniu trafiła w słupek. Ostatnie 10 minut spotkania to zamknięcie drużyny Gryfa na jego połowie, które mimo kilku prób niestety nie zakończyło się zdobyciem kolejnej bramki. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1:1 i jak podkreślili trenerzy obu drużyny na konferencji prasowej, remis jest cenny ale nie satysfakcjonuje żadnej ze stron.

Wisła Puławy – Gryf Wejherowo 1:1 (0:1)