Chojniczanka za mocna

13.10.2024

Nie udał się naszym zawodnikom wyjazd do dalekich Chojnic. Podopieczni Macieja Tokarczyka przegrali z Chojniczanką aż 0:4.

Początek nie wskazywał na taki obrót spraw. Mecz był wyrównany i było wiele momentów, w których udawało nam się zepchnąć rywala do defensywy. Niestety w 29. minucie arbiter pokazał drugi żółty kartonik Marcinowi Stromeckiemu za kontakt w przypadkowej sytuacji. Od tego momentu graliśmy w osłabieniu i choć fragmentami graliśmy ciekawy futbol to nie byliśmy w stanie postawić się rywalowi.

W 42. minucie na prowadzenie miejscowych wyprowadził Sabala, a chwilę później drugiego gola dołożył Olejnik. W drugiej połowie na 3:0 w 77. minucie podwyższył Żywicki, a wynik ustalił tuż przed końcem Jakub Branecki.

Teraz przed nami domowe starcie z Zagłębiem Sosnowiec. Gramy w niedzielę o godzinie 19:35.

CHOJNICZANKA 4:0 (2:0) WISŁA PUŁAWY

Bramki: Sabala 42, Olejnik 43, Żywicki 77, Branecki 89

Wisła: Szpaderski - Kargulewicz (62 Zych), Kabaj, Śledzicki, Stromecki, Gałązka, Piątek, Wiktoruk (46 Waliś), Kumoch (81 Kiełkucki), Zylla (70 Szymanek), Guzdek (70 Łuczuk)