Pokonujemy Olimpię Elbląg

19.08.2024

Wiślacy idą za ciosem i łapią drugi komplet punktów w sezonie pokonując Olimpię Elbląg. Prowadzenie objęliśmy już w 10. minucie po kapitalnym strzale Bartosza Wiktoruka. Goście odpowiedzieli chwilę później wykorzystując niezdecydowanie w obronie. Na listę strzelców wpisał się Wojciech Fadecki.

Po zmianie stron arbiter zdecydował się podyktować rzut karny za faul na Marcelu Zylli. Pewnym egzekutorem okazał się Kamil Kumoch. Historia jednak się powtórzyła i trzy minuty później ponownie mieliśmy remis za sprawą Fadeckiego. W doliczonym czasie gry ambicja jednak przyniosła spodziewany efekt. Po wrzutce Kabaja i zgraniu piłki na strzał zdecydował się Marcin Stromecki ustalając wynik spotkania na 3:2.

WISŁA PUŁAWY 3:2 (1:1) OLIMPIA ELBLĄG

Bramki: Wiktoruk 10, Kumoch 55 (karny), Stromecki 90+5 - Fadecki 16, 58

Wisła: Szpaderski - Kargulewicz, Kabaj, Śledzicki, Stromecki, Gałązka (78 Jussuf), Piątek (70 Koziej), Wiktoruk, Kumoch, Zylla, Guzdek