Trzy punkty zostają w Puławach

27.04.2024

W sobotę 27 kwietnia Wisła Grupa Azoty Puławy podejmowała w ramach 30. kolejki II ligi zespół Skry Częstochowa.

Od początku spotkania widzieliśmy dużo walki z obu stron. W pierwszej połowie klarowniejsze okazje na gole mieli rywale, jednak dobrze w bramce spisywał się Oskar Mielcarz. Podopieczni trenera Mikołaja Raczyńskiego nie zdołali wypracować dogodnej sytuacji, a więc do przerwy widniał bezbramkowy remis.

Po zmianie stron nieco się obudziliśmy i kilkukrotnie staraliśmy się zagrozić naszym przeciwnikom. W 76' zawodnik z Jasnej Góry otrzymał bezpośrednią czerwoną kartkę za dość brutalny faul na naszym piłkarzu. Przewagę udało nam się wykorzystać. W 83' Piotr Giel podał do Macieja Bortniczuka, który pokonał bramkarza przyjezdnych. Do końca meczu wynik nie uległ już zmianie, zatem Wisła Grupa Azoty Puławy pokonała Skre Częstochowa 1:0.