Czas na Olimpię

II liga
IMG_8352 (Kopiowanie)

Przed nami kolejne ligowe spotkanie, tym razem do Puław przyjedzie Olimpia Elbląg, z która ostatni raz mierzyliśmy się w sezonie 2013/14. Goście są rozpędzeni po zwycięstwie nad Wartą Poznań, a Wiślacy muszą się pozbierać po porażce z ŁKS-em Łódź.

 

Olimpia Elbląg po 12 meczach ma na swoim koncie 18 punktów i zajmuje w tabeli II ligi 7 miejsce. Elblążanie w meczach wyjazdowych zwyciężyli jedno spotkanie i zanotowali dwa remisy oraz dwie porażki. Najskuteczniejszym strzelcami klubu są Jakub Bojas i Anton Kołosow, którzy na swoim koncie mają po 3 strzelone bramki. Warto zauważyć, że w składzie Olimpii występuję Rafał Lisiecki, który w sezonach 2014/15 i 2015/16 występował w barwach Wisły. Natomiast grający w naszych barwach Tomasz Sedlewski, w sezonie 2013/14 reprezentował barwy Olimpii i grał przeciwko Wiśle.

 

Dla Wiślaków miniona kolejka nie była udana, po serii 6 remisów podopieczni trenera Ryszarda Wieczorka ulegli na wyjeździe ŁKS-owi Łódź 0:1. Mecz w Łodzi przyniósł jeszcze jedną złą wiadomość, za żółte kartki w spotkaniu z Olimpią będzie musiał pauzować kapitan zespołu Arkadiusz Maksymiuk. Jak podkreśla trener Wieczorek, przygotowania w tym tygodniu były trudne, ale wszystko po to aby wyeliminować błędy, które nie pozwalają na osiąganie korzystnych rezultatów w kolejnych meczach.

 

Początek spotkania przy Hauke-Bosaka 1 w sobotę – 14 października – o godz. 16:00. Kasy biletowe będą tradycyjnie otwarte na 3 godziny przed meczem.

 

Szansa dla wszystkich, którzy nie mogą przyjść na stadion

 

Relację telewizyjną z meczu przygotuje TV Olimpia Elbląg.
Relacja odbędzie się w systemie ppv (pay-per-view). Koszt 10 złotych.
Dostęp można wykupić już dziś. Ilość miejsc jest ograniczona.
Link: http://zksolimpia.ppv-stream.pl/

«
»