Czas na rewanż z Siarką

II liga
IMG_9680 (Kopiowanie)

Wiślacy w najbliższą sobotę o godz. 13:00 w Tarnobrzegu rozegrają pierwszy mecz rundy rewanżowej sezonu 2017/18. Po porażce z Siarką w Puławach na inaugurację ligi, nasi piłkarze mają wielką ochotę na wyjazdowe 3 punkty.

 

W meczu rozegranym pod koniec lipca bieżącego roku w Puławach Siarka Tarnobrzeg po bramce, którą strzelił Kamil Radulj wygrała i wywiozła od nas 3 punkty. Od tamtego czasu ekipa z Tarnobrzega zwyciężyła jeszcze 7 razy, dwukrotnie zremisowała i doznała 8 porażek. Liderem Siarki pod względem strzelonych bramek jest Krzysztof Ropski, który po 17 kolejkach ma na swoim koncie 5 trafień. Po 4 bramki mają Mateusz Broź i Patryk Mikita. W spotkaniu z Wiślakami na pewno nie zagra obrońca Jakub Księżniakiewicz. Pod znakiem zapytania stoją występy dwóch pomocników Mateusza Czyżyckiego i Grzegorza Płatka.

 

Jeśli chodzi o podopiecznych Bohdana Bławackiego, którzy do zajmującej 6 miejsce Siarki tracą 6 punktów, to trener będzie mógł liczyć na wszystkich dotychczasowych zawodników, jedynym wyjątkiem jest Iraklii Meschiia, który „odsiaduje” karę za kartki. Do regularnych treningów z drużyną wrócili już Mateusz Pielach i Sylwester Patejuk. Wiślacy ciężko przepracowali tydzień przygotowawczy, każdego dnia skupiając się na innym aspekcie gry.

 

Początek spotkania przy Alei Niepodległości 2 w Tarnobrzegu w sobotę o godz. 13:00

«
»