Drużyny młodzieżowe na remis

Grupy Młodzieżowe
IMG_9218 (Kopiowanie)

4 zwycięstwa i 4 porażki zanotowały nasze drużyny młodzieżowe w miniony weekend. Poza tym dwa spotkania nie zostały rozegrane z powodu złego stanu murawy w Białej Podlaskiej.

 

Tym razem najwyższe zwycięstwo zanotował zespół Wisły II Puławy, który w klasie okręgowej pokonał 6:0 Garbarnię Kurów. Wysokie zwycięstwo odnieśli również Trampkarze Młodsi, którzy 5:0 ograli Mazowsze Stężyca. Swoim starszym kolegom dorównali Młodzicy Starsi i również 5:0 pokonali Hetmana Zamość. Jednobramkowym zwycięstwem swój zakończyła drużyna Juniorów Młodszy II, która 1:0 pokonała POM Piotrowice.

 

Tak jak już wspomnieliśmy wcześniej nasze drużyny doznały również 4 porażek. Trampkarze Starsi ulegli 1:3 Spomlekowi Radzyń Podlaski, Młodzicy Starsi II odebrali surową lekcję futbolu przegrywając 1:5 z Orlikiem Dęblin. Młodzik Młodszy przegrał 1:4 z Hetmanem Zamość, a Młodzik Młodszy II nie poradził sobie w Białej Podlaskiej i uległ w meczu z TOP-em 0:5.

 

Swoich spotkań nie rozegrały drużyny Juniorów Starszych oraz Juniorów Młodszych. Obie ekipy miały powalczyć ze swoimi rówieśnikami z TOP-u Biała Podlaska, ale ze względu na zły stan murawy na boisku rywala spotkania zostały odwołane.

 

Wyniki drużyn młodzieżowych:
Wisła II Puławy – Garbarnia Kurów 6:0
Junior Młodszy II – POM Piotrowice 1:0
Trampkarz Starszy – Spomlek Radzyń Podlaski 1:3
Trampkarz Młodszy – Mazowsze Steżyca 5:0
Młodzik Starszy – Hetman Zamość 5:0
Młodzik Starszy II – Orlik Dęblin 1:5
Młodzik Młodszy – Hetman Zamość 1:4
Młodzik Młodszy II – TOP Biała Podlaska 0:5

«
»