Hattrick Alena Ploja daje triumf nad Siarką

II liga
IMG_12002

Udany piątek mają za sobą wiślacy, którzy w meczu kontrolnym pokonali ligowego rywala – Siarkę Tarnobrzeg 4:1.

 

Początek meczu nie wskazywał na taki obrót spraw bowiem to tarnobrzeżanie byli częściej przy piłce i stwarzali sobie sytuacje do zdobycia goli. Puławianie otrząsnęli się po kwadransie, a efektem była bramka zdobyta przez Alena Ploja po podaniu Adriana Popiołka. Chwilę później było już 2:0, a na listę strzelców ponownie wpisał się Ploj, któremu tym razem asystował Tomek Sedlewski. Wiślacy straszyli Siarkę szybkimi kontrami, a podopieczni Włodzimierza Gąsiora nie mieli zbyt wielu okazji na odpowiedź. Ta udała im się dopiero w drugiej połowie, kiedy do bezpańskiej piłki dopadł Piotr Witasik i uderzeniem zza pola karnego zmusił do kapitulacji Sebastiana Madejskiego. Radość gości nie trwała jednak zbyt długo, bo kolejne trafienie zapisał na swoim koncie Alen Ploj, a wynik tuż przed koncowym gwizdkiem ustalił Dawid Chudyba wykorzystując idealne dogranie Piotra Zmorzyńskiego.

 

W najbliższą sobotę o godzinie 15 zainaugurujemy rozgrywki ligowe w Puławach meczem z zespołem ROW-u Rybnik. Bilety można nabywać w siedzibie klubu, a od środy także za pośrednictwem strony kupbilet.pl oraz w punktach stacjonarnych EMPIK-u i STS-u.

 
WISŁA PUŁAWY 4:1 (2:0) SIARKA TARNOBRZEG

 

Bramki: Ploj 15, 17, 68, Chudyba 89 – Witasik 60

 

Wisła: Madejski – Żemło (46 Sulkowski), Poznański, Pielach, Smektała (58 Zmorzyński), Maksymiuk (65 Chudyba), Kobiałka (46 Patejuk), Popiołek, Meschia (60 Hirsz), Sedlewski, Ploj

«
»