Inauguracja w Puławach przełożona

II liga
IMG_13002

Kolejny tydzień przyjdzie poczekać naszemu zespołowi na inaugurację rundy wiosennej II ligi. Planowane na sobotę spotkanie z ROW-em 1946 Rybnik zostało odwołane ze względu na zły stan murawy.

 

 

Przeprowadzona szczegółowa ocena stanu technicznego murawy boiska wskazuje, że z powodu występujących w Puławach silnych mrozów w ostatnich tygodniach (temperatury w nocy przekraczały -20 st. C) nastąpiło zmrożenie murawy wraz z podbudową i całym drenażem przekraczające 30 cm. Pomimo usunięcia zalegającego śniegu sytuacja się nie poprawiła, a nadal występujące przymrozki w porze nocnej sprawiają, że proces rozmarzania murawy jest bardzo utrudniony. Szczegółowe prognozy pogody wskazują, że pomimo dodatnich temperatur dziennych nie przekraczających 6 st. C w nocy temperatury tę będą spadały poniżej 0 st. C. W piątek przewidywane są również opady deszczu.

 

 

Zakupione bilety na to spotkanie zachowują swoją ważność i będą mogły być wykorzystane w nowym terminie, o którym poinformujemy niezwłocznie po uzyskaniu informacji z Polskiego Związku Piłki Nożnej. Zwrot biletu może być dokonany w siedzibie Klubu od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16.

«
»