Kup bilet

 

Trwa sprzedaż biletów i karnetów na mecze rundy wiosennej I ligi odbywające się na stadionie MOSIR przy ul. Hauke-Bosaka 1. Sprzedaż biletów i karnetów odbywa się w siedzibie Klubu od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 ? 16:00.

 

Przypominamy i zachęcamy do zakupu biletów poprzez portal www.kupbilet.pl oraz w salonach bukmacherskich STS i salonach prasowych EMPIK.

 

CENY BILETÓW W PRZEDSPRZEDAŻY (do dnia poprzedzającego mecz)

Bilet normalny: 12 zł

Bilet ulgowy: 8 zł (kobiety, emeryci, renciści,młodzież szkolna, studenci ? za okazaniem ważnego dokumentu uprawniającego do zniżki).

 

W DNIU MECZU:

Bilet normalny: 15 zł

Bilet ulgowy: 10 zł (pracownicy Grupy Azoty Puławy, kobiety, emeryci, renciści,młodzież szkolna, studenci ? za okazaniem ważnego dokumentu uprawniającego do zniżki).

 

 

Karnet na rundę wiosenną 2016/2017:

? 70 zł dla posiadaczy kart kibica

? 80 zł dla osób nie posiadających kart kibica
Z uwagi na wymogi Ustawy dzieci i młodzież do lat 13 mogą wejść na stadion tylko pod opieką osoby pełnoletniej (opiekuna ? posiadającego ważny bilet wstępu).
Informujemy że dodatkowo istnieje możliwość zakupu biletów grupowych dla dzieci (szkoły, kluby sportowe, itp.). W tej sprawie prosimy o kontakt z rzecznikiem prasowym klubu Michałem Świderskim, tel. 502 365 999. Zamówienie i listę należy przesłać na adres email: media@kswislapulawy.pl

 

ZAMÓWIENIE  i  LISTA  (w liście pole identyfikator oznacza pesel, pole data urodzenia proszę nie wypełniać)