O 3 punkty z Radomiakiem

II liga
IMG_9702 (Kopiowanie)

Historia spotkań z drużyną z Radomia jest długa i momentami nawet czarno-biała. Ostatni raz w oficjalnych rozgrywkach ligowych zespoły mierzyły się w ramach II ligi w sezonie 2015/16. Wtedy to jesienny meczy wygrali Wiślacy 2:1, wiosenny rewanż zakończył się remisem 1:1.

 

Wiślacy do spotkania z Radomiakiem przystąpią w bardzo dobrych nastrojach, trudno żeby było inaczej po zwycięstwie 5:2 nad GKS-em Bełchatów w ostatnim spotkaniu. Zawodnicy przez cały tydzień szlifowali formę pod wodzą trenera Bławackiego, szczególną uwagę przykładając do gry ofensywnej, która mimo wysokiego zwycięstwa w ostatnim meczu cały czas wymaga poprawy. W porównaniu z meczem z GKS-em Bełchatów trener Bławacki nie będzie mógł skorzystać z usług Piotra Żemło, który musi pauzować za kartki, ale do składu po “odsiedzeniu” takiej samej kary wraca Jakub Poznański.

 

Radomski zespół do spotkania w Puławach przystąpi z lekkim niedosytem po ostatnim remisie z Wartą Poznań, ale na pewno rekompensuje im to zajmowana obecnie pozycja w tabeli, radomianie w tym momencie są na trzecim miejscu tracą punkt do lidera. Kluczową postacią Radomiaka na pewno jest napastnik Leandro, który obecnie z 10 bramkami na koncie zajmuję pozycję lidera wśród strzelców II ligi. Drugi pod tym względem w ekipie naszych rywali jest Maciej Świdzikowski mający 3 trafienia na swoim koncie.

 

Jutrzejszy mecz dodatkowo będzie transmitowany przez TVP 3 w paśmie ogólnopolskim, wszystkich kibiców zapraszamy na stadion, a jeśli nie będzie takiej możliwości to przed domowe telewizory.

 

Początek spotkania przy Hauke-Bosaka 1 o godz. 16:00. Kasy biletowe będą czynne tradycyjnie na 3 godziny przed pierwszym gwizdkiem.

«
»