O pierwsze punkty z Legionovią

II liga
IMG_4859 (Kopiowanie)

Wiślacy w miniony wtorek po porażce z Legią Warszawa odpadali z rozgrywek Pucharu Polski i teraz skupią się na rozgrywkach ligowych, które jak na razie nie idą po ich myśli.

 

Trzecim przeciwnikiem w bieżącym sezonie II ligi będzie drużyna Legionovii Legionowo, która w swoich dwóch pierwszych meczach uległa Olimpii Elbląg 1:2 i Warcie Poznań 2:3.

 

Wisła ostatni raz mierzyła się z Legionovią w sezonie 2015/16 i były to konfrontacje ze zmiennym szczęściem. W rundzie jesiennej po dwóch bramkach Jarka Niezgody Wisła w Legionowie wygrał 2:1, dla gospodarzy trafił Omar Monterde. Natomiast w wiosennym rewanżu to Legionovia okazała się mocniejsza i pokonała Wisłę w Puławach 2:0, strzelcami bramek byli Kamil Wiktorski i Rafał Wolsztyński.

 

Od tamtej potyczki obie ekipy przemodelowały swoje szeregi, a dodatkową motywacją do walki będzie chęć zdobycia pierwszych punktów w lidze. Wiślacy w pucharowych starciach pokazali, że potrafią strzelać bramki i potrafią walczyć z silniejszymi drużynami. Jak podkreśla trener Buczek pucharowa przygoda była warta tego aby wziąć w niej udział, ale teraz trzeba zabrać się do ciężkiej pracy i pokazać się z dobrej strony w lidze.

 

Początek spotkania z Legionovią w sobotę 12 sierpnia o godz. 18:00 na stadionie MOSiR w Puławach.

«
»