Pierwszy trening wiślaków za nami

II liga
IMG_2679 (Kopiowanie)

W środę – 10 stycznia – pierwszy zespół Wisły Puławy rozpoczął okres przygotowawczy do rundy wiosennej sezonu 2017/2018. Na pierwszych zajęciach pojawiło się 29 zawodników, wśród których znalazł się już zakontraktowany Piotr Zmorzyński. W treningu wzięli udział także pomocnik Michał Kobiałka z Chełmianki Chełm i bramkarz Wiktor Beśka z Mieszka Gniezno. W zajęciach nie uczestniczył Łukasz Skrzypek, który rozwiązał umowę z klubem za porozumieniem stron.

 

Na środowych zajęciach nie pojawili się również Nazar Penkovets, Adrian Dudkowski i Jakub Smektała. Ten pierwszy nosi się z zamiarem kontynuowania kariery za granicą, Dudkowski miał zajęcia na uczelni, a Smektałę zatrzymały sprawy rodzinne. Do grona trenujących dołączyli Dawid Chudyba i Łukasz Dębowski z drugiej drużyny Wisły.

 

– Czeka na okres ciężkiej i wytężonej pracy. Przed nami rudny wiosenna, która będzie dla nas bardzo wymagająca i w której będziemy chcieli zrealizować cel jakim jest zwycięstwo jak największej liczby spotkań – wyjaśnia trener Bławacki.

 

Wiślacy pierwszy mecz ligowy rozegrają na początku marca, a najbliższy test podopiecznych Bogdana Bławackiego już 24 stycznia, kiedy to do Puław przyjadą Orlęta Radzyń Podlaski

«
»