Porażka z Wartą

II liga
warta banner

Niestety nie udało się wiślakom zdobyć choćby punktu w meczu z wyżej notowaną Wartą Poznań. Porażka 0:2 zepchnęła nas do strefy spadkowej i dodatkowo pogorszyła i tak już skomplikowaną sytuację.

O pierwszej połowie można powiedzieć tylko tyle, że się odbyła. Wiślacy stworzyli jedną groźną akcję gdy w polu karnym po szybkiej kontrze znalazl się Robert Hirsz, ale jego uderzenie nie trafiło do bramki. Goście dwukrotnie groźnie główkowali po stałych fragmentach gry.

W drugiej połowie obraz nie uległ większym zmianom. Remis utrzymywał się aż do 85. minuty kiedy nie atakowany przez przeciwnika Sebastian Madejski wybił piłkę do rywali, którzy skrzętnie skorzystali z prezentu i trafili do siatki. Wynik ustalił z rzutu karnego Adrian Cierpka wykorzystując jedenastkę podyktowaną po faulu Piotra Zmorzyńskiego.

W najbliższą sobotę Wisła zmierzy się w Bełchatowie z tamtejszym GKS-em.

WISŁA PUŁAWY – WARTA POZNAŃ 0:2 (0:0)

Bramki: Piceluk 85, Cierpka 90 (karny)

Wisła: Madejski – Sedlewski, Poznański, Pielach, Sulkowski, Smektała (72 Szczotka), Litwiniuk, Popiołek (77 Szymankiewicz), Zulciak (59 Patejuk), Zmorzyński, Hirsz (66 Ploj).