Przegrana w Lublinie

IMG_6084ban

W niezbyt dobrych humorach do Puław wracali nasi trzecioligowcy. W środę przegrali w meczu derbowym z Motorem 1:3.

Pierwsze minuty choć nerwowe były dość dobre w naszym wykonaniu. Wysoki pressing utrudniał rozgrywanie piłki gospodarzom. Niestety już w ósmej minucie stay fragment gry przyniósł gola lublinianom. Złe zachowanie i błędy formacji obronnej wykorzystał Waleńcik trafiając do pustej bramki strzałem głową. Od tego momentu gospodarze zaczęli się rozpędzać, a wiślacy nie potrafili przeciwstawić się przede wszystkim sile fizycznej i stałym fragmentom wykonywanym przez Tomasza Brzyskiego, które były największym zagrożeniem. Jeszcze przed przerwą składną akcję miejscowych wykończył Konrad Nowak i gospodarze prowadzili 2:0.

W drugiej połowie trener Magnuszewski dokonał zmian w składzie co przyniosło oczekiwany skutek. Faulowany w polu karnym był Łukasz Kacprzycki i sam poszkodowany zdobył z wapna bramkę kontaktową. Od tego momentu wiślacy nieco uwierzyli w siebie i coraz częściej gościli pod bramką Motoru. Niestety kilkanaście minut później znowu dobrze z narożnika boiska dograł Brzyski, a celnym strzałem głową mecz zamknął Mateusz Majewski.
W najbliższą niedzielę na własnym stadionie zagramy z KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski.

MOTOR LUBLIN 3:1 (2:0) WISŁA PUŁAWY

Bramki: Waleńcik 8, Nowak 29, Majewski 73 – Kacprzycki 59 (karny)

Wisła: Socha – Barański (46 Król), Litwiniuk, Poznański, Pielach, Maksymiuk, Supryn (46 Kobiałka), Zuber, Chudyba (78 Zmorzyński), Stanisławski (78 Żelisko), Kacprzycki