Przełamać serię remisów

II liga
IMG_9852 (Kopiowanie)

5 remisów z rzędu taki bilans mają nasi piłkarze, a sobotni mecz będzie dobrą okazją, aby przełamać tę passę, chociaż rywal będzie niewygodny.

 

Potyczki ze Zniczem Pruszków towarzyszą nam od kilku sezonów i to na różnych poziomach rozgrywkowych, i prawie zawsze nie były to łatwe mecze. Ostatni raz o punkty mierzyliśmy się z nimi w kwietniu bieżącego roku w ramach Nice 1 ligi. Wtedy to w Pruszkowie po dwóch trafieniach Mariusza Idzika i jednym Jakuba Smektały, Wisła wygrała 3:1. Niewiele to zmieniło bo jak się później okazało oba zespoły spadły z Nice 1 Ligi i po 10 kolejkach w II lidze przyszedł czas na kolejne starcie.

 

Jak na razie oba zespoły w II lidze radzą sobie na podobnym poziomie i sąsiadują w tabeli. Wisła z 11 punktami jest na 13 miejscu, a Znicz mając punkt mniej znajduje się o jedno miejsce niżej. Ekipa z Pruszkowa na swoim koncie ma o jedno zwycięstwo więcej, ale zanotowała również o 3 porażki więcej niż Wiślacy. Nasi piłkarze na swoim stadionie w tym sezonie jeszcze nie przegrali, a kolejnym dowodem na to, że sobotnie spotkanie może być zacięte jest fakt, że zawodnicy z Pruszkowa dwa ze swoich trzech zwycięstw wywalczyli właśnie na wyjazdach.

 

Trener Wieczorek, poza Sylwestrem Patejukiem i Mateuszem Pielachem, będzie miał do dyspozycji wszystkich zawodników, do składu po przerwie spowodowanej żółtymi kartkami będzie mógł wrócić Sebastian Głaz.

 

Początek spotkania przy Hauke-Bosaka 1 w sobotę – 30 września – o godz. 16:00. Kasy biletowe będą tradycyjnie czynne 3 godziny przed meczem.

«
»