Pucharowe starcie z Pogonią

Puchar Polski
IMG_2494 (Kopiowanie)

W najbliższą sobotę do Puław przyjedzie drużyna, którą śmiało można określić, stary dobry znajomy. Z Pogonią Siedlce zagraliśmy nie jeden sparing i nie jeden mecz ligowy, teraz przyjdzie nam się zmierzyć w I rundzie Pucharu Polski.

 

Po dość nerwowym spotkaniu 15 lipca z Rakowem Częstochowa, które zakończyło się zwycięstwem Wiślaków 3:2, przyszedł czas na rywala z którym m.in. mierzyliśmy się w minionym sezonie w ramach rozgrywek Nice 1 Ligi. Trzeba pamiętać również, że z ekipą z Siedlec dwukrotnie walczyliśmy w rozgrywkach Pucharu Polski i niestety dwukrotnie to rywal kończył spotkanie zwycięsko.

 

Wszystko wskazuje na to, że podopieczni Adama Buczka będą chcieli zrewanżować się Pogoni i jak pokazał mecz z Rakowem Częstochowa mają na to przysłowiowe papiery. Zawodnicy od samego początku spotkania walczyli twardo i przede wszystkim pokazali, że potrafią grać do końca, bo przypomnijmy że zwycięska bramka padła w doliczonym czasie gry.

 

Początek spotkania I Rundy Pucharu Polski zaplanowany jest na godz. 17:00. Kasy stadionowe będą tradycyjnie czynne na 3 godziny przed meczem.

«
»