Radosław Poniatowski Mistrzem Polski do lat 20

PODNOSZENIE CIEŻARÓW
poniatowski 2

Złoto w dwuboju dla Jakuba Węgrzyna i brąz dla Natalii Foty to nie jedyne medale dla naszego Klubu podczas Mistrzostw Polski do lat 20 w podnoszeniu ciężarów. W sobotni wieczór kolejne krążki dla KS Wisła Puławy wywalczył Radosław Poniatowski w kategorii do 109kg.

Podopieczny trenerów Boruckiego i Butryna już w rwaniu pokazał swą moc i z wynikiem 145kg zajął pierwsze miejsce. W podrzucie Poniatowski już w pierwszej próbie podniósł 165kg co dało mu złoty medal w tej konkurencji technicznej oraz dwuboju. Piąte miejsce zajął drugi z naszych przedstawicieli Damian Sygnowski z wynikiem 250kg (110+140).

W kategorii do 73kg Daniel Kaczkowski z wynikiem 175kg (75+100) zajął siedemnaste miejsce, a w kategorii do 96kg Bartosz Kasperski z wynikiem 245kg (105+140) uplasował się na jedenastej pozycji. W tej samej kategorii dwudzieste drugie miejsce zajął Dawid Szlendak (na zdjęciu poniżej) uzyskując wynik 185kg w dwuboju (80+105).

Wszystkim zawodnikom gratulujemy udanych podejść!