Rusza sprzedaż karnetów i biletów

II liga
bileciki

Informujemy, że w dniu 19 lutego (poniedziałek) rusza sprzedaż biletów i karnetów na mecze rundy wiosennej II ligi odbywające się na stadionie MOSIR przy ul. Hauke-Bosaka 1. Sprzedaż biletów i karnetów odbywa się w siedzibie Klubu od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 – 16:00.

 
Przypominamy i zachęcamy do zakupu biletów poprzez portal www.kupbilet.pl oraz w salonach bukmacherskich STS i salonach prasowych EMPIK.

 
CENY BILETÓW W PRZEDSPRZEDAŻY (do dnia poprzedzającego mecz):
Bilet normalny: 12 zł
Bilet ulgowy: 8 zł (pracownicy Grupy Azoty Puławy, kobiety, emeryci, renciści,młodzież szkolna, studenci za okazaniem ważnego dokumentu uprawniającego do zniżki).

 
W DNIU MECZU:
Bilet normalny: 15 zł
Bilet ulgowy: 10 zł (pracownicy Grupy Azoty Puławy, kobiety, emeryci, renciści,młodzież szkolna, studenci za okazaniem ważnego dokumentu uprawniającego do zniżki).

 

Karnet na rundę wiosenną 2017/2018:

 

NORMALNY:
– 70 zł dla posiadaczy kart kibica
– 80 zł dla osób nie posiadających kart kibica

 

ULGOWY:
– 45 zł dla posiadaczy kart kibica
– 55 zł dla osób nie posiadających kart kibica

 

Z uwagi na wymogi Ustawy dzieci i młodzież do lat 13 mogą wejść na stadion tylko pod opieką osoby pełnoletniej (opiekuna posiadającego ważny bilet wstępu).
Informujemy że dodatkowo istnieje możliwość zakupu biletów grupowych dla dzieci (szkoły, kluby sportowe, itp.). W tej sprawie prosimy o kontakt z rzecznikiem prasowym klubu Michałem Świderskim, tel. 502 365 999.

«
»