Seniorzy wznowili treningi

III LIGA
zima banner

Mimo złej pogody, mocno padającego śniegu i wiejącego wiatru, zawodnicy pierwszego zespołu zainaugurowali okres przygotowawczy do rundy wiosennej sezonu 2018/2019. We wtorkowe popołudnie na bocznym boisku stadionu MOSIR przy ul. Hauke-Bosaka odbyły się krótkie, wprowadzające zajęcia.

 

W treningu wzięło udział dwudziestu dwóch zawodników, w tym jeden testowany grający na pozycji bocznego pomocnika. Zabrakło chorych Arkadiusza Maksymiuka (do zespołu dołączy jutro) i Tomasza Pawlikowskiego (w najbliższych dniach zostanie wypożyczony do jednego z klubów IV ligi), a także Ivana Litwiniuka, który przebywa na Ukrainie i dołączy do drużyny po zakończeniu prawosławnych Świąt Bożego Narodzenia.

 

Wiosną w barwach Wisły nie zobaczymy Bartka Sulkowskiego i Kacpra Szymankiewicza, których umowy z klubem zostały rozwiązane za porozumieniem stron. W najbliższych dniach na zajęciach spodziewani są za to kolejni sprawdzani zawodnicy.

 

Na środę sztab szkoleniowy zaplanował kompleksowe badania zawodników, a w czwartek, piątek i sobotę zespół będzie trenował raz dziennie.

«
»