Szlachetna Paczka – kolejne zakupy za nami

II liga
IMG_1078 (Kopiowanie)

Już po raz 4 piłkarze Wisły Puławy wzięli udział w dorocznej akcji Szlachetna Paczka. Tym razem sportowcy robili zakupy na 5-osobowej rodziny z Puław.

 

Można śmiało powiedzieć, że to już taka nasza mała klubowa świecka tradycja, że w okresie przedświątecznym zawodnicy robią zakupy w ramach Szlachetnej Paczki. Humory jak zwykle dopisywały, bo jak podkreślają sami zawodnicy taka pomoc to sama przyjemność.

 

– Na dobrą sprawę tą akcję można określić jednym krótkim stwierdzeniem, że to coś wspaniałego. Dajemy ludziom coś od siebie i w tym wyjątkowym okresie, możemy tym wywołać uśmiech na ich twarzach i radość w sercu. Więc można sobie śmiało zadać pytanie, czego chcieć więcej – wyjaśnia Mateusz Pielach, obrońca puławskiej Wisły.

 

Radości z współpracy z naszym klubem, nie kryją również puławscy wolontariusze Szlachetnej Paczki.

 

– Świetne jest to, że już po raz kolejny możemy liczyć na zawodników Wisły Puławy. Współpraca układa się bardzo dobrze i wiemy już od dawna, że nie musimy ich pytać czy wezmą udział w kolejnej edycji, bo i dla nich, i dla nas jest to oczywiste. Przyzwyczaili nas już do tego, że można wspólnie robić coś dobrego i myślę, że są świetnym przykładem dla innych – wyjaśnia Karolina Brewczuk lider rejonu Puławy i okolice.

 

W tegorocznej edycji Szlachetnej Paczki klub reprezentowali: Mateusz Pielach, Sylwester Patejuk, Tomasz Sedlewski, Iwan Litiwniuk, Konrad Szczotka i Jakub Poznański.

«
»