Udany Turniej w Zamościu

PODNOSZENIE CIEŻARÓW
banner ciezary

Natalia Fota, Szymon Gruszecki, Patryk Staniszewski i Jan Borucki przywieźli medale z mistrzostw zrzeszenia LZS do lat 15 i 17, które odbyły się w weekend w Zamościu.

Ten z najcenniejszego kruszcu przypadł w udziale Natalii Focie, która wygrała klasyfikację w kategorii +90kg osiągając w dwuboju 159kg (69+90) i wyprzedzając Martynę Komorowską (Promień Opalenica) i Julię Janiak (Unia Hrubieszów). Srebrny medal wywalczyl Jan Borucki w kategorii do 94kg, a brązowe krążki przywieźli Szymon Gruszecki (kat. 62kg) oraz Patryk Staniszewski (kat. 69kg).

W klasyfikacji klubowej Wisła Puławy zajęła 5. miejsce na 50 sklasyfikowanych klubów. Opiekunami sztangistów są trenerzy Robert Borucki i Dariusz Butryn.