W Puławach bez bramek

I Liga
img_9610

Bezbramkowym remisem zakończyło się spotkanie Wisły Puławy z Sandecją Nowy Sącz. Mimo, że nasz zespół zagrał solidnie to nie udało się zdobyć 3 punktów.
Przed spotkaniem można się było obawiać przyjazdu zespołu, który w ligowej tabeli zajmował 4 miejsce. Jednak po raz kolejny przekonaliśmy się, że boiskowe realia wszystko potrafią obrócić o 180 stopni.
Spotkanie od początku toczyło się w dość wyrównanym, niezbyt szybkim tempie. Ani jedna ani druga ekipa nie miała specjalnego pomysłu na skuteczne rozwiązania ofensywne, a pojedynczne akcje Sandecji, były dość szybko i sprawnie neutralizowane przez puławską obronę. W pierwszej połowie niestety swoją 4 żółtą kartkę zobaczył Michał Budzyński, który będzie musiał pauzować w meczu z Górnikiem Zabrze.
Wiślacy trochę więcej energii w ofensywie wykrzesali z siebie w drugiej połowie i swoje szanse na zdobycie bramki mieli Konrad Nowak i Jakub Smektała. Ten pierwszy w 53 minucie próbował strzałem z przewrotki pokonać bramkarza gości, ale piłka poszybowała nad bramką. Natomiast Smektała w 69 minucie uderzał na bramkę rywala po swojej solowej akcji, ale bramkarz Sandecji wyszedł z tej akcji obroną ręką.
Wisła Puławy 0-0 Sandecja Nowy Sącz
Wisła: Penkovets, Hiszpański, Budzyński, Pielach, Litwiniuk, Patejuk(84′ Sedlewski), Popiołek, Głaz, Słotwiński (74′ Darmochwał), Smektała, Nowak (83′ Patora).
Sandecja: Radliński, Danek, Szufryn, Piter-Bučko, Słaby, Małkowski, Gałecki, Baran, Trochim (46′ Leszczak), Korzym (79′ Kasprzak), Piszczek (46′ Dudzic).
żółte kartki: Budzyński, Łytwyniuk – Piszczek, Piter-Bučko.
sędziował: Mirosław Górecki (Katowice).
widzów: 1021.

«
»