Wiktoria Oko Mistrzynią Polski do lat 16

Lekka Atletyka
Oko

Nasza zawodniczka Wiktoria Oko zwyciężyła w biegu na 200 metrów przez płotki w rozgrywanych dziś w Bełchatowie Mistrzostwach Polski do lat 16 w lekkoatletyce! Podopieczna trenera Sławomira Murata jako jedyna w stawce uzyskała wynik poniżej 29 sekund (28.99) i wyprzedziła Annę Skowronek z KKL Kielce (29.31) oraz Julię Świrbutowicz z MUKS Szok Bojanowo (29.77).

W sobotę startowały także inne reprezentantki KS Wisła. W biegu na 200m ppł na dwudziestym miejscu zawody zakończyła Martyna Dąbrowska (31.79). Dwudzieste piąte miejsce w biegu na sześćset metrów zajęła Julia Ulanowska ustanawiając nowy rekord życiowy (1.46:48). W konkursie rzutu młotem na dziewiątej pozycji uplasowała się Oliwia Wicha (36.95m), a miejsce piętnaste zajęła Zuzanna Kłoczewska (22.43m).

Jutro Wiktoria Oko stanie przed kolejną medalową szansą. O godzinie 12.50 weźmie udział w biegu na 80 metrów przez płotki.