Wiślacka Szlachetna Paczka

Klub
IMG_2552dobre

Piłkarze i sztab szkoleniowy I zespołu jak co roku wzięli udział w kolejnej edycji akcji Szlachetna Paczka. Wiślacy z kapitanem Mateuszem Pielachem na czele wsparli Pana Dawida z Chodla, który w pożarze niemal stracił dom.

 

 

Najważniejszymi potrzebami pana Dawida są wszelkiego rodzaju materiały budowlane, które pozwolą na przywrócenie funkcjonalności budynku, w którym mieszka. W takie materiały zaopatrzyli potrzebującego wiślacy. Dodatkowo w paczkach znalazły się różne produkty spożywcze, żywność oraz środki chemiczne. Pan Dawid wspólnie z naszymi zawodnikami i trenerami dokonywał zakupów, które później przy wsparciu liderek regionu Szlachetnej Paczki trafiły wprost do jego domu. Zawodnicy do prezentów dołączyli także klubowe gadżety.

 

 

Szlachetna Paczka to ogólnopolski projekt społeczny organizowany przez Stowarzyszenie Wiosna. Jego głównym celem jest materialna i mentalna pomoc rodzinom i osobom znajdującym się w trudnej sytuacji życiowej. Program działa od 2001 roku i obecnie jednym z  najbardziej rozpoznawalnych projektów społecznych w Polsce.

 

 

 

IMG_2526dobre

IMG_2510dobre

IMG_2504dobre

IMG_2553dobre

«
»