Z Rozwojem po zwycięstwo

II liga
IMG_3398 (Kopiowanie)

Przed Wiślakami pierwszy wyjazdowy mecz w ramach rozgrywek II ligi w sezonie 2017/18. Ekipa wyjeżdża do Katowic na spotkanie z tamtejszym Rozwojem, który podobnie jak nasz zespół na początku sezonu zaliczył potknięcie przegrywając z Wartą Poznań.

 

Ostatni raz z ekipą Rozwoju mierzyliśmy się w sezonie 2014/15 również w II lidze. W pierwszym spotkaniu rozegranym w Puławach górą była ekipa gości, która zwyciężyła po bramce Adama Żaka. Natomiast rewanż w Katowicach zakończył się remisem 2:2, a bramki dla Wisły zdobyli Konrad Nowak i Jarosław Niezgoda.

 

Od tamtego czasu minęły już dwa sezony w Wiśle nie ma już ani Jarka Niezgody, ani Konrada Nowaka, a z Rozwoju odszedł m.in. Filip Kozłowski, który strzelił bramkę w zremisowanym meczu.  W obu ekipach pojawili się za to nowi zawodnicy, którzy będą chcieli udowodnić swoje umiejętności podczas gry na boisku. Zarówno podopieczni trenera Buczka jak i trenera Koniarka będą chcieli “zmazać plamę” po I kolejce w której Wisła uległa Siarce 0:1, a Rozwój przegrał z Wartą Poznań 1:3. To gwarantuje, że na boisku nie zabraknie emocji.

Początek spotkania przy ulicy Zgody 28 w Katowicach, w piątek – 4 sierpnia – o godz. 17:00.

«
»