2:1 z Chełmianką

Kolejne zwycięstwo w meczu kontrolnym odnieśli w środę nasi piłkarze. Podopieczni Jacka Magnuszewskiego pokonali w Chełmie Chełmiankę 2:1. Pierwsza połowa toczyła się pod dyktando naszego zespołu.

Bramkę pieczętującą przewagę zdobył w szesnastej minucie Adrian Popiołek po wspólnej akcji z Szymonem Stanisławskim. W drugiej połowie wiślacy podwyższyli na 2:0. Indywidualna akcja Ivana Litwiniuka dała rzut karny, którego na gola zamienił Krystian Puton. Gospodarze bramkę zdobyli tuż przed końcowym gwizdkiem, a z bliska do siatki trafił Krzysztof Zawiślak. W sobotę w Kozienicach zmierzymy się z tamtejszą Energią.

CHEŁMIANKA 1:2 (0:1) WISŁA PUŁAWY

Bramki: Zawiślak 87 – Popiołek 16, Puton 58 (karny)

Wisła: zaw. testowany – zaw. testowany II, Pielach, Poznański, Sulkowski, Szymankiewicz, Szczotka, zaw. testowany III, Kobiałka, Popiołek, Stanisławski (II połowa): Pawlikowski – Kusal, Litwiniuk, Dębowski, zaw. testowany IV, zaw. testowany V, Zmorzyński, Brzeski, Puton, Żelisko, Maksymiuk