Bez energii, ale zwycięscy

Będący w ciężkim treningu wiślacy rozegrali w sobotę w Kozienicach kolejną tego lata grę kontrolną. Tym razem podopieczni Jacka Magnuszewskiego pokonali tamtejszą Energię 3:2, choć widać było po nich zmęczenie ciężkimi zajęciami w minionym tygodniu. W pierwszej połowie pomimo wielu okazji udało się zdobyć zaledwie jedną bramkę, której autorem był Konrad Szczotka. Na początku drugiej połowy faulowany w polu karnym był Krystian Żelisko, a jedenastkę na gola zamienił Bartosz Sulkowski. Po tym golu zapanowało rozprężenie, które wykorzystali miejscowi trafiając dwukrotnie do bramki Pawlikowskiego. W końcówce strzał na bramkę oddał Sulkowski, a celną dobitką popisał się Michał Kobiałka. W spotkaniu nie zagrali narzekający na lekkie urazy Arkadiusz Maksymiuk i Krystian Puton, a także przeziębiony Szymon Stanisławski. Za tydzień przed wiślakami kolejny sparing. Tym razem zagramy z Avią Świdnik.

ENERGIA KOZIENICE 2:3 (0:1) WISŁA PUŁAWY

Bramki dla Wisły: Szczotka 13, Sulkowski 52 (karny), Kobiałka 88

Wisła (I połowa): zaw. testowany I – zaw. testowany II, Dębowski, Pielach, zaw. testowany III, Litwiniuk, Szczotka, Zmorzyński, zaw. testowany IV, Brzeski, zaw. testowany V; (II połowa): Pawlikowski – Plewka, Dębowski, Poznański, Sulkowski, Szymankiewicz, Leszczyński, Kusal, Kobiałka, Żelisko, Popiołek