Bez punktów

III LIGA

Kolejny raz bez punktów i bez strzelonej bramki kończymy mecz w ramach rozgrywek III ligi. Tym razem trzy punkty wywiozła Wólczanka Wólka Pełkińska.


Pierwsza połowa to bardzo agresywna gra z obydwu stron. Dużo męskiej walki, która nie przekładała się na sytuacje bramkowe. Żaden z zespołów nie wyklarował sobie dogodnej sytuacji do zdobycia gola. Dopiero drugie 45. minut przyniosło emocje. Rozpoczęło się od strzału Kobiałki, który po rykoszecie obronił Kubik. Dziesięć minut później uderzał Krystian Puton, a piłka trafiła w twarz obrońcy i została wybita poza boisko. Sędzia po chwili oddał piłkę Wólczance, która przeprowadziła jedyną akcję zakończoną celnym strzałem, a na listę strzelców wpisał się Pietluch. Od 70. minuty goście grali w dziesiątkę po drugiej żółtej kartce dla Tabora. Końcowe minuty to napór Wisły, swoje szanse mieli Kacprzycki, Wojczuk czy Chudyba, ale szczęśliwie bronili się goście. W ostatniej akcji meczu piłka trafiła w rękę jednego z obrońców Wólczanki, ale arbiter nie zdecydował się na podyktowanie rzutu karnego.

WISŁA PUŁAWY 0:1 (0:0) WÓLCZANKA WÓLKA PEŁKIŃSKA

Bramka: Pietluch 66

Wisła: Kurek – Wolanin, Rogala, Kiczuk (76 Zuber), Pielach, Barański (76 Pigiel), Zmorzyński (65 Kacprzycki), Stanisławski (46 Wojczuk), Puton, Chudyba, Kobiałka.

«
»