Czas na Miedź

I Liga

Przed nami trzecie z rzędu trudne spotkanie w ramach rozgrywek I ligi. Tym razem do Puław przyjedzie zespół Miedzi Legnicy, którego śmiało można nazwać solidnym pierwszoligowcem ponieważ na tym poziomie rozgrywek grają już piąty sezon z kolei.

 

Nasz sobotni przeciwnik po 11 kolejkach ma na swoim koncie 15 punktów I plasuje się obecnie na 8 miejscu w tabeli I ligi. Jak podkreśla trener Wisły Puławy, Robert Złotnik w trakcie swoich przygotowań będzie się skupiał na rozmontowaniu obrony rywala. Trudno się dziwić, Miedź Legnica jest na drugim miejscu pod względem ilości stracocnych bramek, zawodnicy trenera Ryszarda Tarasiewicza, dali sobie wbić w tym sezonie zaledwie 8 bramek, lepsza od nich o jedną bramkę jest tylko ekipa GKS-u Katowice.

 

Przygotowując się do sobotniego meczu nie można również zapomnieć o przednich formacjach ekipy z Legnicy. Tam na chwilę obecną najśniejszą gwiazdą jest reprezentant Finladii, pomocnik Petteri Forsell, który na swoim koncie ma 4 bramki, a jego obecność na boisku wnosi bardzo dużo jakości w grze Miedzi.

 

Podopieczni Robert Złotnika na pewno będą musieli zostawić wiele zdrowia I serca na boisku. To natomiast gwarantuje, że w sobotę czeka nas ciekawe widowisko, bo wiślacy udowodnili już, że potrafią nawet z najgroźniejszym przeciwnikiem grać jak równy z równym.

«
»