Cztery gole w sparingu

Kolejną grę kontrolną w okresie przygotowawczym ma za sobą zespół seniorów. Podopieczni Jacka Magnuszewskiego pokonali dziś w Puławach innego trzecioligowca Ursus Warszawa 4:1.

Spotkanie rozpoczęło się bardzo dobrze dla naszego zespołu, bo już w siódmej minucie z lewej strony dobrze w pole karne dograł Łukasz Kacprzycki, a formalności dopełnił Krystian Puton. Na kolejnego gola czekaliśmy do trzydziestej minuty. Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego niefortunnie piłkę do własnej bramki skierował Mateusz Pielach. Już po minucie wiślacy odzyskali jednak prowadzenie. Dogranie z prawej strony na gola strzałem głową zamienił Piotr Zmorzyński.

W sześćdziesiątej szóstej minucie z prawej strony w pole karne zagrywał Dawid Chudyba, a ręką zagrał jeden z obrońców Ursusa. Rzut karny pewnie wykorzystał Michał Zuber. Trzynaście minut później w polu karnym faulowany był Karol Barański i arbiter Karol Iwanowicz podyktował kolejną jedenastkę. Tym razem egzekutorem był Mateusz Pielach, a futbolówka po rękawicach bramkarza zatrzepotała w siatce. Swoją szansę na gola mieli też przyjezdni. Rzut wolny z osiemnastego metra od bramki Piotra Owczarzaka wykonywał Patryk Kamiński i po jego strzale piłka ostemplowała poprzeczkę.

Kolejny sparing zagramy w przyszłą sobotę z Siarką Tarnobrzeg. Miejsce nie zostało jeszcze potwierdzone.

WISŁA PUŁAWY 4:1 (2:1) URSUS WARSZAWA

Bramki: Puton 7, Zmorzyński 31, Zuber 66 (karny), Pielach 79 (karny) – Pielach 30 (samobójcza)

Wisła: Zolech (46 Owczarzak) – Król (70 Kusal), Pielach, Poznański (70 Dębowski), Litwiniuk (46 Barański), Maksymiuk (46 Skałecki), Kobiałka, Zmorzyński, Kacprzycki (46 Chudyba), Puton (46 Zuber), Żelisko