Dobre starty lekkoatletów w Lublinie

Lekka Atletyka

Doskonałe rezultaty z Lublina przywieźli nasi lekkoatleci startujący w Halowym Pucharze LOZLA, który odbył się w weekend w Hali Zespołu Szkół Elektronicznych.

 

Tradycyjnie nie zawiodła Wiktoria Oko, która dwukrotnie poprawiła rekord życiowy w hali na dystansie 60 metrów. W biegu eliminacyjnym Wiktoria uzyskała 8.02s., by w finale poprawić wynik i osiągnąć czas 7.97s. Równie dobrze w zawodach pokazała się Zuzanna Gozdera, która także ustanowiła rekord życiowy na tym samym dystansie czasem 8.39s. Zuzanna wygrała również bieg na dystansie 60 metrów przez płotki z czasem 10.18s. Dobry rezultat w biegu na 60 metrów był także udziałem Martyny Dąbrowskiej (8.63s.) Pierwsze miejsce w biegu na 60 metrów mężczyzn zajął Aleksy Szymanek wygrywając ze sporą przewagą nad rywalami z czasem 7.92s.

 

Jestem zadowolony ze startu wszystkich podopiecznych. Wiktoria poprawia się ze startu na start, a w finale biegała ze starszymi od siebie zawodniczkami. Również cieszy mnie bardzo dobra forma Zuzanny, która także idzie w górę poprawiając sukcesywnie swoje rekordy – podsumował zawody trener Sławomir Murat.

 

fot. archiwum

«
»