Gramy z Mazurem

III LIGA

W sobotnie przedpołudnie rozegramy pierwszy mecz kontrolny przed sezonem 2020/2021. Przeciwnikiem zespołu Mariusza Pawlaka będzie drużyna Mazura Karczew.

Spotkanie będzie dostępne z ograniczonym dostępem publiczności zgodnie z wytycznymi sanitarnymi zawartymi w Rozporządzeniu Rady Ministrów z maksymalną liczbą 150 kibiców. Pierwszy gwizdek o godzinie 11:00 na stadionie MOSIR przy ul. Hauke-Bosaka 1.

Najważniejsze informacje dot. przebywania na stadionie podczas meczów sparingowych:

  1. Wejście na stadion odbywa się główną bramą stadionu.
  2. Dostępne dla kibiców będą wyłącznie wskazane sektory na trybunie głównej.
  3. Należy zajmować co czwarte miejsce na widowni w rzędach naprzemiennie zgodnie z rysunkiem poniżej. Obowiązek zajmowania co czwartego miejsca nie dotyczy widzów z dziećmi poniżej 13 roku życia, widzów z orzeczeniem o niepełnosprawności, widzów z osobami, które ze względu na stan zdrowia nie mogą poruszać się samodzielnie oraz widzów wspólnie zamieszkujących lub gospodarujących.
  4. Od momentu wejścia na stadion do momentu zajęcia miejsca na trybunie oraz podczas przemieszczania się na obiekcie obowiązuje nakaz noszenia maseczki zasłaniającej nos i usta.
  5. Każdy wchodzący na obiekt jest zobowiązany do dezynfekcji rąk, która będzie dokonywana przez pracownika ochrony obiektu.
  6. Zakazane jest gromadzenie/grupowanie się osób na obiekcie (również w ciągach komunikacyjnych / strefach toalet itd.).

«
»