Informacje organizacyjne przed meczem z Wólczanką

III LIGA

Zapraszamy na inaugurację ligowych rozgrywek w sezonie 2020/2021. W sobotę o godzinie 18.00 podejmujemy drużynę Wólczanki Wólka Pełkińska. Mecz będzie dostępny dla publiczności z zachowaniem reżimu sanitarnego, przepisów Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 24 lipca 2020 zmieniającego rozporządzenie w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii (Dz.U.z2020r.poz.1292).

Na stadionie będzie udostępnione co drugie miejsce na widowni, w rzędach naprzemiennie (nie więcej niż 50% przewidzianych miejsc dla kibiców). Wyjątkami od tej zasady są widzowie, którzy uczestniczą w meczu z dzieckiem/dziećmi poniżej 13 roku życia, widzowie z orzeczeniem o niepełnosprawności, z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności, osoby z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego lub osoby, które ze względu na stan zdrowia nie mogą poruszać się samodzielnie. Wyjątkiem są także osoby wspólnie zamieszkujące lub gospodarujące.

Osoby wchodzące na stadion muszą poddać się dezynfekcji rąk. Każda osoba wchodząca na obiekt i poruszająca się po nim ma obowiązek zakrywania ust i nosa do momentu zajęcia miejsca na trybunie. Osoby przebywające na stadionie bez miejsc siedzących mają obowiązek zachowania bezpiecznej – 1,5 metrowej odległości od innego widza.

Kasy stadionowe będą czynne od godziny 15.00. Wejście na trybunę główną zostanie otwarte o godzinie 17.00.

«
»