Jakub Węgrzyn Młodzieżowym Mistrzem Polski do 23 lat!

PODNOSZENIE CIEŻARÓW

Po piątkowym sukcesie Natalii Foty przyszedł czas na kolejne medale z Mistrzostw Polski Seniorek i Seniorów oraz Młodzieżowych Mistrzostw Polski do 23 lat w Biłgoraju. W niedzielę podopieczni Roberta Boruckiego i Dariusza Butryna zdobyli kolejne medale!

Jakub Węgrzyn został Młodzieżowym Mistrzem Polski do 23 lat w kategorii +109 kg zdobywając w dwuboju 342 kilogramy (155 kg w rwaniu, 187 kg w podrzucie.) Oprócz tego zajął 3 miejsce w kategorii superciężkiej Mistrzostw Polski Seniorów.

W kategorii 96 kg brązowy medal Mistrzostw Polski Seniorów zdobył Daniel Goljasz zdobywając w dwuboju 332 kilogramy (147 kg w rwaniu, 185 kg w podrzucie).

W kategorii 96 kg Młodzieżowych Mistrzostw Polski do 23 lat drugie miejsce zajął Daniel Goljasz, a brązowy medal Bartosz Kasperski.

W sobotę startował Mateusz Zawisza w kategorii 81 kilogramów. Mateusz zajął 10 miejsce na 20 zawodników. Warto wspomnieć, że w tej kategorii był najmłodszym zawodnikiem osiągając wynik 242 w dwuboju.
Klub Sportowy Wisła Puławy w klasyfikacji drużynowej zajął 15 miejsce na 81 klubów!

Gratulacje dla Wszystkich zawodników oraz trenerów!