Kolejne sukcesy naszych pływaków

Pływanie

W miniony weekend młodzi zawodnicy naszego klubu wzięli udział w 4 rundzie Wojewódzkiej Ligi Dzieci i Młodzieży w pływaniu, która odbyła się w Krasnymstawie. Po raz kolejny nie obyło się bez medalowych miejsc.

 

Łącznie na zawody do Krasnegostawu pojechało 15 zawodników z naszego klubu. Dwoje wróciło z wyróżnieniami indywidualnymi, najlepsze okazały się również dwie nasze sztafety.

 

Indywidualnie dwa medale zdobył Kacper Zubrzycki, który w kategorii 12-latków zajął pierwsze miejsce na 400 metrów stylem dowolnym oraz drugie miejsce na 50 metrów stylem grzbietowym. Najlepsza w kategorii 10-latków okazała się Anna Pecio, który nie miała sobie równych na 50 metrów.

 

Wśród sztafet najlepsi okazali się chłopcy w kategorii 12 latków, którzy zdobyli złoto na na dystansie 4×50 metrów stylem zmiennym. Natomiast w kategorii 10 latków pierwsze miejse zajęła sztafeta mieszana 4×50 metrów stylem dowolnym.

 

Po 4 rundach zawodów w klasyfikacji generalnej nasz klub zajmuje 3 miejsce. Ostatnia finałowa runda odbędzie się za 2 tygodnie w Lublinie.

«
»