Mamy 3 punkty

I Liga

Za nami pierwsze spotkanie rundy wiosennej sezonu 2016/17 Nice 1 ligi. Po raz drugi w ramach bieżących rozgrywek pokonaliśmy Drutex Bytovię Bytów. Tym razem zwyciężyliśmy 1:0, a bramkę w 72 minucie zdobył Sylwester Patejuk. Było to 9 trafienie Sylwka w tym sezonie, pozwoliło mu ono na awans na 2 miejsce w klasyfikacji najlepszych strzelców ligi.

 

Komentarz trenera Adama Buczka po spotkaniu:

 

– Wracamy z Bytowa z 3 punktami i bardzo się z tego cieszymy. Poza może 15 minutami II połowy myślę, że pojedynek wyrównany. Po stałym fragmencie gry strzeliliśmy bramkę na 1:0. Trzeba jednak pamiętać, że zespół z Bytowa też miał swoje sytuacje również w końcówce spotkania i mogło być 1:1. Taka jest piłka, do końca graliśmy zdyscyplinowani w obronie po strzelonej bramce. Dowieźliśmy wynik do końca i powtórzę to po raz kolejny zabieramy 3 punkty do domu co jest dla nas bardzo ważne. A od poniedziałku zabieramy się do pracy przed meczem z Wigrami.

 

Skład: Witan, Sedlewski, Żemło, Pielach, Hiszpański, Smektała, Maksymiuk, Kolehmainen (82′ Cierpka),Płonowski (61′ Idzik), Darmochwał (70′ Patejuk), Nowak.

«
»