Mistrzostwa Województwa Lubelskiego w pływaniu dzieci 10 i 11 lat

Pływanie

W sobotę odbyły się Mistrzostwa Województwa Lubelskiego dzieci 10-11 letnich w Zamościu w pływaniu. Nasza sekcja pływacka zajęła 4 miejsce w klasyfikacji medalowej zdobywając 6 medali! 2 złote i 4 brązowe.

Dawid Sala zdobył 2 złote medale na 50 metrów stylem motylkowym i 100 metrów stylem zmiennym oraz statuetkę dla najlepszego zawodnika w wieku 10 lat.

Zuzanna Cywka zdobyła 2 brązowe medale na 50 metrów stylem motylkowym i na 100 metrów stylem zmiennym.

Mikołaj Maciąg zajął 3 miejsce na 100 metrów stylem grzbietowym. Oprócz tego zajął 5 miejce na 50 metrów stylem motylkowym.

Jakub Bocianowski zajął 3 miejsce na 50 metrów stylem motylkowym i 4 miejsce na 100 metrów stylem zmiennym.

Bartłomiej Rymkiewicz był 4 na 100 metrów stylem grzbietowym oraz zajął 5 miejsce na 100 metrów stylem dowolnym. Aleksandra Żaczek zajęła 4 miejsce na 50 metrów stylem klasycznym. Mateusz Kozak zajął 5 miejsce na 100 metrów stylem zmiennym i 5 miejsce na 50 metrów stylem grzebietowym. Lidia Koncka odebrała dyplom za 5 miejsce stylem grzbietowym. Dyplom również otrzymała Zofia Bociańska za 6 miejsce na 100 metrów stylem klasycznym.

Swoje rekordy życiowe poprawiali Antonina i Bartłomiej Dudzik, Aleksandra Kostyra i Zofia Pawłowska.