Ostatni sparing na plus

Ostatni mecz kontrolny za nami. Podopieczni Mariusza Pawlaka pokonali Powiślaka Końskowola 3:0. Trener dał szansę niemal wszystkim zawodnikom, którzy są w kadrze pierwszego zespołu. Wyjątkiem był Michał Wolanin, którego zatrzymały ważne sprawy rodzinne.

Pierwsza bramka padła po niezłej akcji Szymona Stanisławskiego, który dograł w pole karne do Łukasza Kacprzyckiego, a ten trafił do siatki. W końcówce pierwszej połowy padł drugi gol. Głową uderzał Mateusz Pielach, a piłkę do własnej bramki skierował jeden z obrońców z Końskowoli. Na początku drugiej połowy wynik ustalił Tomasz Zając dobijając strzał Przemka Skałeckiego.

Za tydzień czekają nas już emocje ligowe. W sobotę o godzinie 15.00 podejmiemy na własnym stadionie drużynę Sokoła Sieniawa.

WISŁA PUŁAWY 3:0 (2:0) POWIŚLAK KOŃSKOWOLA

Bramki: Kacprzycki 19, samobójcza 43, Zając 53

Skład (podstawowy+rezerwowi): Kołotyło – Cheba, Kiczuk, Pielach, Cyfert, Barański, Pigiel, Skałecki, Puton K., Puton W., Kacprzycki, Brągiel, Bernat, Zuber, Zając, Konc, Stanisławski, Wojczuk