Otwarte Mistrzostwa Województwa Lubelskiego LZS – Biłgoraj

PODNOSZENIE CIEŻARÓW

Sekcja podnoszenia ciężarów świetnie zaprezentowała się w Biłgoraju podczas Otwartych Mistrzostwach Województwa Lubelskiego LZS, zdobywając 11 medali. W mistrzostwach wystartowało 117 zawodników z 13 klubów.

Natalia Zawisza została Wicemistrzynią Województwa LZS w podnoszeniu ciężarów. Natalia w swoim pierwszym starcie uzyskała 38kg w rwaniu oraz 45kg w podrzucie i wywalczyła srebrny medal.

Zuzanna Podlaszczak Mistrzynią Województwa LZS w podnoszeniu ciężarów. Zuzia zaliczyła w rwaniu ciężar 33kg oraz w podrzucie 43kg, poprawiając wszystkie swoje rekordy życiowe.

Mistrzem Województwa LZS w podnoszeniu ciężarów w kategorii 81 kg został Mateusz Zawisza. Mateusz wygrał swoją kategorię wagową i został uznany za najlepszego zawodnika we wszystkich kategoriach wagowych do lat 17 (klasyfikacja sinclaira). Mati zaliczył 109kg w rwaniu oraz 130kg w podrzucie.

Wiktor Stańczyk został Mistrzem Województwa LZS w podnoszeniu ciężarów w kategorii +102 kg. Wiktor zaliczył 100kg w rwaniu oraz 115kg w podrzucie, zdobywając złoto w Biłgoraju.

Mistrzem Województwa LZS w podnoszeniu ciężarów w kategorii 81 kg do lat 15 został Dominik Kuszner. Nasz zawodnik uzyskał 39kg w rwaniu oraz 50kg w podrzucie.

Mateusz Kozak brązowym medalistą Mistrzostw Województwa LZS w podnoszeniu ciężarów. Mateusz zaliczył 46kg w rwaniu oraz 62kg w podrzucie, poprawiając wszystkie swoje rekordy życiowe.

Bartosz Kasperski Mistrzem Województwa LZS w podnoszeniu ciężarów. Bartosz zaliczył 113kg w rwaniu oraz 145kg w podrzucie, poprawiając rekordy życiowe w rwaniu i w dwuboju.

Marianna Góra została Wicemistrzynią Województwa LZS w podnoszeniu ciężarów. Mari zaliczyła 38kg w rwaniu oraz 47kg w podrzucie, zdobywając srebro w Biłgoraju

Karolina Sobczyk została Mistrzynią Województwa LZS w podnoszeniu ciężarów. Karolina zaliczyła 46kg w rwaniu oraz 60kg w podrzucie, zdobywając złoto w Biłgoraju.

Srebrnym medalistą Mistrzostw Województwa Lubelskiego LZS w kategorii 61 kg został Mateusz Fiut. Mateusz zaliczył w rwaniu 70 kg oraz 90 kg w podrzucie.

Natalia Fota została Mistrzynią Województwa LZS w podnoszeniu ciężarów w kategorii 87 kg. Natalia zaliczyła w rwaniu 71 kg, a w podrzucie 85 kg.

Gratulacje dla zawodniczek, zawodników oraz dla trenerów.