Pierwsze śniadanie Klubu Biznesu KS Wisła Puławy

KLUB BIZNESU

Środa, 11 września, to historyczna data dla Klubu Biznesu KS Wisła Puławy. W gościnnych progach hotelu Król Kazimierz odbyło się Śniadanie Biznesowe. To pierwsze tego typu spotkanie w ramach Partnerskich Klubów Biznesu, działających obecnie aż w dwudziestu pięciu miastach.

Celem funkcjonowania Klubu Biznesu KS Wisła Puławy jest integracja środowiska lokalnych przedsiębiorców, stworzenie warunków do pozyskiwania nowych klientów biznesowych w całym kraju oraz udział w dedykowanych spotkaniach. Dodatkowo, jest to okazja do wsparcia KS Wisła Puławy. Zaproszenie na I Śniadanie Biznesowe przyjęło niemal osiemdziesięciu przedsiębiorców, którzy mieli okazję do zaprezentowania swojej działalności oraz przeprowadzenia pierwszych rozmów biznesowych.

Spotkanie rozpoczęło się od prezentacji Klubu przedstawionej przez Prezesa Zarządu Piotra Owczarzaka. Następnie, mikrofon przeszedł w ręce Prezesa Partnerskich Klubów Biznesu Radosława Rogiewicza, który w szczegółach opowiadał o projekcie wskazując korzyści z uczestnictwa w nim. Każdy z klubowiczów otrzyma m.in. dostęp do ogólnopolskiej platformy biznesowej, dzięki której zwiększy możliwości pozyskania partnerów biznesowych. Bezpośrednio przez udział w Klubie Biznesu będzie także wspierał Klub Sportowy Wisła Puławy.

W dalszej kolejności powitano pierwszych klubowiczów przekazując stosowne certyfikaty oraz upominki powitalne przygotowane przez KS Wisła Puławy. Następnie, każdy z obecnych przedsiębiorców miał możliwość przedstawienia swojej działalności, jak również przedstawienia potrzeb, które są niezbędne w prowadzeniu biznesu. Całość zwieńczyła część networkingowa ,podczas której przedsiębiorcy mieli okazję porozmawiać, wymienić się wizytówkami i zawrzeć pierwsze kontakty biznesowe.

Osobom zainteresowanym działalnością Klubu Biznesu KS Wisła Puławy wszelkich informacji udziela koordynator projektu, Adrian Nowak.
Tel. 604 495 358
E-mail: a.nowak@kswislapulawy.pl

«
»