Pierwszy sparing na plus

Pierwszy letni sparing za nami. Wiślacy pokonali na własnym obiekcie Mazur Karczew 4:0 będąc zespołem lepszym od pierwszej do ostatniej minuty.

Od pierwszych minut to zespół Mariusza Pawlaka nadawał ton wydarzeniom choć trzeba przyznać, że zespół gości nie odstawiał nogi i próbował kilkukrotnie groźnie kontratakować. Pierwszy gol padł w 28. minucie. Prostopadłe podanie z głębi pola na bramkę zamienił Krystian Puton. Tuż przed przerwą wynik podwyższył Adrian Paluchowski trafiając celnie głową po idealnym dośrodkowaniu Bartłomieja Bartosiaka.

Początek drugiej połowy to kolejny gol. Tym razem także strzałem głową bramkarza pokonał Borys Piotrowski. Wynik ustalił kwadrans przed końcem Łukasz Kacprzycki, który z bliska pokonał golkipera Mazura po podaniu od Dominika Cheby. Okazji na zdobycie gola było więcej, m.in. trzykrotnie próbował Jakub Konc i trzykrotnie zabrakło niewiele do wpisania się na listę strzelców.

Kolejny sparing zagramy już w środę. Na własnym stadionie podejmiemy Powiślaka Końskowola.

WISŁA PUŁAWY 4:0 (2:0) MAZUR KARCZEW

Bramki: Puton K. 28, Paluchowski 44, Piotrowski 50, Kacprzycki 73

Wisła: Kołotyło (46 Socha) – Plewka (46 Cheba), Kiczuk (46 Łuczkowski), Pielach, Pigiel (46 zaw. testowany I), Skałecki (46 Piotrowski), zaw. testowany II (46 Puton W.), Zając (70 Plewka), Puton K. (46 Konc), Bartosiak (46 Kacprzycki), Paluchowski (46 Brągiel)