Porażka w sparingu z Hetmanem Zamość

W trzecim sparingu w czasie letnich przygotowań zespół Jacka Magnuszewskiego przegrał na własnym boisku z Hetmanem Zamość 1:2. Bramkę dla naszego zespołu zdobył Krystian Puton.

W pierwszej połowie przewaga była po stronie gospodarzy. Swoje okazje do strzelenia gola mieli: Maciej Wojczuk, Krystian Puton, Michał Wolanin, Michał Zuber. Wiślacy objęli prowadzenie w 43. minucie, po celnym strzale głową Krystiana Putona. Goście wyrównali dwie minuty później po golu z rzutu karnego.

W drugiej połowie trenerzy przeprowadzili wiele zmian. Na boisku pojawiło się wielu młodych graczy. Jedyna bramka w tej części gry padła w 65 minucie. po celnie wykonanej jedenastce przez Kamila Oziemczuka.

Za tydzień zagramy sparing w Radzyniu Podlaskim z tamtejszymi Orlętami.

WISŁA PUŁAWY 1:2 (1:1) HETMAN ZAMOŚĆ

Bramki: Puton 43 – Kanarek 45 ( karny), Oziemczuk 65 (karny).

Wisła: Socha (Kurek) – Wolanin (Chudyba), Kiczuk (Łuczkowski), Pielach (Szyszkowski), Barański (Pigiel), Puton W. (Szczotka), Puton K.(Kobiałka), Skałecki (Starak), Zuber (Szymanek), Zmorzyński (Bernat), Wojczuk (Żelisko).