Powiedzieli po meczu

III LIGA

O pierwszej inauguracji ligowej wypowiedzieli się trener Jacek Magnuszewski oraz zdobywcy dwóch bramek Krystian Puton i Krystian Żelisko.

Jacek Magnuszewski: “Jesteśmy zadowoleni. Drużyna bardzo dobrze wypadła. Byliśmy solidni, a ta solidność zaprocentowała, bo na niezbyt wiele pozwoliliśmy drużynie przeciwnika. Sami mozolnie budowaliśmy te ataki, może na początku trochę nam brakowało cierpliwości, ale stopniowo zespół funkcjonował coraz lepiej. Potem przełożyło się to na sytuacje bramkowe. Skuteczność była niezła. Dziś cieszymy się ze zwycięstwa, ale myślimy już o czwartkowym meczu w Sieniawie”.

Krystian Puton (zdobywca pierwszej bramki): “Cieszy nas zwycięstwo, bo to było najważniejsze w tym pierwszym meczu. Nie wiedzieliśmy dokładnie czego się spodziewać po przeciwniku, więc po takiej, powiedziałbym mieszanej pierwszej połowie, w drugiej myślę, że uspokoiliśmy grę i dowieźliśmy pewne zwycięstwo do końca. Pierwsze koty za płoty, nie uważam, że to był jakiś perfekcyjny mecz. Ja sam miałem lepsze i gorsze okresy. Cieszę się jednak ze strzelenia bramki i gry całego zespołu.”

Krystian Żelisko (zdobywca trzeciej bramki): “Dostałem 15 minut i myślę, że wykorzystałem je najlepiej jak mogłem, czyli strzeliłem bramkę. Pokazałem, że potrafię. Bramka cieszy, zwycięstwo cieszy, nie straciliśmy goli, więc wszystko na pewno jest na plus. Przeciwnicy nie stworzyli sobie klarownych sytuacji. Tak naprawdę nie zagrozili nam, od początku kontrolowaliśmy mecz. Szybko odbieraliśmy piłkę i reagowaliśmy, a po strzelonym golu nie odpuściliśmy tylko chcieliśmy strzelać kolejne”.

«
»