Puławy Supersprint Cup za nami

Pływanie

Sukcesem zakończyły się weekendowe zawody pływackie Puławy Supersprint Cup. Reprezentanci naszego klubu zdobyli w sumie aż 35 medali stając na podium niemal w każdej konkurencji i w klasyfikacji zespołowej zajęli drugie miejsce!

REZULTATY PŁYWAKÓW KS WISŁA PUŁAWY

Na najwyższym stopniu podium stanęli:

Zuzanna Cywka – 50,78s. (50m stylem motylkowym – K 9 lat)
Gabriela Król – 29,62s. (50m stylem motylkowym – K 13 lat)
Gabriela Król – 27,41s. (50m stylem dowolnym – K 13 lat)
Gabriela Król – 1:07,44s. (100m stylem zmiennym – K 13 lat)
Nikola Jasik – 33,75s. (50m stylem grzbietowym – K 13 lat)
Anna Pecio – 36,28s. (50m stylem klasycznym – K 14 lat)
Dawid Sala – 38,39s. (50m stylem dowolnym – M 9 lat)
Hubert Żaczek – 35,06s. (50m stylem grzbietowym – M 11 lat)
Hubert Żaczek – 1:20,96s. (100m stylem zmiennym – M 11 lat)
Mateusz Sala – 39,31s. (50m stylem klasycznym – M 11 lat)
Mateusz Sala – 31,07s. (50m stylem dowolnym – M 11 lat)

Srebrne medale zdobyli:

Zuzanna Cywka – 50,57s. (50m stylem klasycznym – K 9 lat)
Zuzanna Cywka – 1:41,84s. (100m stylem zmiennym – K 9 lat)
Katarzyna Bocianowska – 39,64s. (50m stylem motylkowym – K 11 lat)
Katarzyna Bocianowska – 34,54s. (50m stylem dowolnym – K 11 lat)
Klaudia Deputat – 31.09s. (50m stylem grzbietowym – K 11 lat)
Nikola Jasik – 31,13s. (50m stylem motylkowym – K 13 lat)
Oliwia Ciepielewska – 39,03s. (50m stylem klasycznym – K 13 lat)
Jakub Bocianowski – 45,06s. (50m stylem motylkowym – M 9 lat)
Dawid Sala – 52,84s. (50 m stylem klasycznym – M 9 lat)
Dawid Sala – 1:41,55s. (100m stylem zmiennym – M 9 lat)
Hubert Żaczek – 35,90s. (50m stylem motylkowym – M 11 lat)
Mikołaj Maciąg – 37,93s. (50m stylem grzbietowym – M 10 lat)
Oliwier Kozieński – 32,15s. (50m stylem klasycznym – M 14+ lat)

Brązowe medale zdobyli:

Kamila Czopek – 51,44s. (50m stylem grzbietowym – K 8 lat)
Kamila Czopek – 46,78s. (50m stylem dowolnym – K 8 lat)
Zofia Bociańska – 55,16s. (50m stylem klasycznym – K 10 lat)
Katarzyna Bocianowska – 1:28,40s. (100m stylem zmiennym – K 11 lat)
Nikola Jasik – 29,50s. (50m stylem dowolnym – K 13 lat)
Jakub Bocianowski – 1:42,41s. (100m stylem zmiennym – M 9 lat)
Mateusz Kozak – 46,90s. (50m stylem grzbietowym – M 9 lat)
Mikołaj Maciąg – 39,88s. (50m stylem motylkowym – M 10 lat)
Bartłomiej Koncki – 33,16s. (50m stylem klasycznym – M 14+ lat)
Bartłomiej Koncki – 1:03,22s. (100m stylem zmiennym – M 14+ lat)
Oliwier Kozieński – 25,40s. (50m stylem dowolnym – M 14+ lat)

«
»