Remis z Ruchem

W drugim zimowym meczu kontrolnym wiślacy po raz drugi remisują. Tym razem podopieczni Jacka Magnuszewskiego zremisowali 1:1 z Ruchem Wysokie Mazowieckie.

Trenerzy zestawili dość eksperymentalne jedenastki, a niektórzy zawodnicy odpoczywali. Mowa tu o Szymonie Stanisławskim czy Pawle Sosze. Sam mecz nie porywał, było dużo walki i niedokładności co cechuje grę w okresie przygotowawczym.

Jako pierwsi bramkę strzelili goście. Po błędzie w ustawieniu linii obrony przyjezdni pokonali Krzysztofa Kurka strzałem w długi róg. W odpowiedzi Jakub Poznański po centrze z rzutu rożnego ostemplował poprzeczkę. W drugiej połowie wiślacy szybko odpowiedzieli. Asystę zapisał na swoim koncie Michał Król, a z bliska piłkę do bramki wepchnął Łukasz Kacprzycki. Chwilę później o centymetry pomylił się Michał Zuber. Swoją szansę tuż przed końcowym gwizdkiem mieli gracze Ruchu, ale w sukurs Piotrowi Owczarzakowi przyszła poprzeczka.

Za tydzień zagramy z Avią Świdnik.

WISŁA PUŁAWY 1:1 (0:1) RUCH WYSOKIE MAZOWIECKIE

Bramki: Kacprzycki 51 – ? 26

Wisła (I połowa): Kurek – Litwiniuk, Pielach, Poznański, Kusal, Chudyba, Kobiałka, Puton, Maksymiuk, Zmorzyński, Żelisko; (II połowa): Owczarzak – Król, Piotrowski, Poznański, Barański, Popiołek, Zuber, Wrzesiński, Kacprzycki, zaw. testowany I, zaw. testowany II