Remis na zakończenie sparingów

III LIGA

Piątkowym meczem z Siarką wiślacy zakończyli zimowe gry kontrolne. W Tarnobrzegu po raz pierwszy w tym roku mieliśmy okazję zagrać na naturalnej nawierzchni, która była jednak bardzo grząska i uniemożliwiała płynne przeprowadzanie ataków.

 

 

Po kilku pierwszych minutach, które przebiegły pod dyktando gospodarzy coraz częściej do głosu zaczął dochodzić nasz zespół. To przyniosło efekt już w 23. minucie. Michał Kobiałka zagrał do Krystiana Żelisko, który w tempo zagrał do Krystiana Putona, a ten spokojnie umieścił piłkę w siatce tuż przy słupku. Kilka minut później groźnie z dystansu uderzał Arkadiusz Maksymiuk, ale obok słupka. Gospodarze odpowiedzieli chwilę przed końcem pierwszej połowy. Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego i zamieszaniu w polu karnym piłkę do bramki wepchnął Marcin Wodecki. W drugiej połowie obaj trenerzy wprowadzili szereg zmian w swoich zespołach i tempo gry siadło. Mało też było okazji strzeleckich godnych odnotowania. Wynik nie uległ już zmianie.

 

 

Przed wiślakami teraz już tylko mecz o stawkę. W najbliższą sobotę o godzinie 15 na własnym stadionie podejmiemy Motor Lublin. Spotkanie będzie finałem Pucharu Polski w okręgu lubelskim.

 

SIARKA TARNOBRZEG 1:1 (1:1) WISŁA PUŁAWY

 

Bramki: Wodecki 45 – Puton 23

 

Wisła: Socha (70 Kurek) – Król (70 Kusal), Litwiniuk, Poznański, Barański, Maksymiuk (46 Popiołek), Kobiałka (60 Skałecki), Zuber (46 Zmorzyński), Kacprzycki (60 Chudyba), Żelisko (46 Stanisławski), Puton

«
»