Remis ze Stalą

Remis w drugim meczu kontrolnym zanotowali podopieczni Jacka Magnuszewskiego i Marcina Popławskiego. Na własnym stadionie wiślacy zremisowali ze Stalą Kraśnik 2:2.

Pierwsza połowa to większa jakość piłkarska gospodarzy, którzy jednak do przerwy przegrywali 1:2. Najpierw dalekie wybicie bramkarza Stali i błąd w komunikacji wykorzystał Rafał Król. Po chwili celnym strzałem odpowiedział Krystian Puton. Przed przerwą ponownie goście wyszli na prowadzenie. Z bliska trafił ponownie Król.

W drugiej połowie trenerzy dokonali wielu zmian, na boisku zameldowało się sporo młodzieży. Padła też tylko jedna bramka. Ładnie z dystansu uderzył Dominik Szymanek ustalając wynik meczu.

WISŁA PUŁAWY 2:2 (1:2) STAL KRAŚNIK

Bramki: Puton 28, Szymanek 58 – Król R. 26, 38

Wisła: Socha (Owczarzak) – Wolanin, Kiczuk (Łuczkowski), Szyszkowski (Pielach), Barański (Szyszkowski), Skałecki (Puton W.), Puton K. (Starak), Kobiałka (Szczotka), Chudyba (Zmorzyński), Żelisko (Wojczuk), Zuber (Szymanek, Bernat)