Rewanż za jesienną porażkę

I Liga

W sobotę do Puław przyjedzie kolejny mocny rywal, tym razem przy Hauke-Bosaka 1 zamelduje się GKS Katowice. Zespół obecnego wicelidera Nice 1 Ligi ma za sobą wysokie zwycięstwo w Pruszkowie i zapewne będzie chciał powtórzyć ten rezultat w Puławach. Jednak jak podkreśla trenera Wisły Adam Buczek, jego zawodnicy na pewno nie będą stać i czekać na rozwój sytuacji na boisku.

 

Sobotni mecz będzie drugim spotkaniem obu ekipy w ramach rozgrywek Nice 1 Ligi. We wrześniu ubiegłego roku przy Bukowej, gospodarze w 3 minuty rozstrzygnęli losy spotkania, mimo, że przez ponad 45 minut przegrywali z Wisłą. Zabójcze ciosy w 59 i 62 minucie meczu zadał Grzegorz Goncerz. Dla Wiślaków wówczas w 11 minucie trafił Dawid Pożak.

 

– Przyjeżdża do nas zespół, który jest w czubie tabeli. To jednak nie powoduje, że podejdziemy do tego meczu z rezerwą. Wręcz przeciwnie od samego początku chcemy podjąć walkę i pokazać na co nas stać – tłumaczy trener Buczek.

 

Puławskiej obronie we znaki będzie się próbował dawać duet Prokić – Goncerz, którzy w ostatnim spotkaniu ze Zniczem zaliczyli po dwa trafienia. Nie można zapomnieć również o Tomaszu Foszmańczyku, który na swoim koncie zgromadził 6 goli.

 

Początek spotkania przy Hauke-Bosaka 1 w sobotę o godz. 20:00.

«
»