Aktualności

LA: Memoriał Bogusława Mierzejewskiego

08.09.2021

5 września na puławskim stadionie MOSIR odbyły się Mistrzostwa Województwa Lubelskiego U16 oraz Memoriał Bogusława Mierzejewskiego. W zawodach wzięło udział wielu zawodników z całego kraju.

ZWYCIĘZCY POSZCZEGÓLNYCH KONKURENCJI I MIEJSCA WIŚLAKÓW:

400 mppł mężczyzn: Dariusz Samarczenko (AZS UMCS Lublin)
300 mppł kobiet: Aleksandra Kolasa (Jedynka Łosice)
100 m kobiet: Emilia Wójtowicz (AZS UMCS Lublin)
100 m mężczyzn: Adrian Lepionka (Agros Zamość), 15. Mateusz Ciupa (Wisła Puławy)
80 mppł kobiet: Wiktoria Gadajska (Optima Radom), 2. Anna Domańska (Wisła Puławy), 4. Weronika Wilantowicz (Wisła Puławy)
Rzut młotem U16 kobiet: Zuzanna Śmiglewska (MUKS Park Zduńska Wola), 7. Małgorzata Gębal (Wisła Puławy), 9. Anita Baraban (Wisła Puławy)
Skok w dal kobiet: Karolina Suszczyńska (Jedynka Łosice)
Rzut oszczepem mężczyzn: Marcin Bielecki (Unia Hrubieszów)
Rzut oszczepem chłopców: Mateusz Szykut (Wisła Puławy)
Rzut oszczepem M U18: Bartosz Majewski (Technik Radom)
Rzut oszczepem M U16: Szymon Kosmowski (Jedynka Łowicz), 2. Patryk Rusiecki (Wisła Puławy)
600 m kobiet: Ewa Wiatrzyk (Tomasovia Tomaszów Lubelski)
600 m mężczyzn: Robert Wiatrzyk (Tomasovia Tomaszów Lubelski)
300 m kobiet U16: Małgorzata Pojęta (AZS UMCS Lublin)
300 m mężczyzn U16: Kacper Pańko (Unia Hrubieszów)
1000 m kobiet U16: Lena Najdyhor (AZS AWF Biała Podlaska)
Rzut oszczepem kobiet: Julia Stateczna (Wisła Puławy), 2. Alicja Sielska (Wisła Puławy)
Rzut oszczepem kobiet U18: Paula Krzyżanowska (Wisła Puławy)
Rzut oszczepem kobiet U16: Magdalena Kata (Tomasovia Tomaszów Lubelski), 12. Anita Baraban (Wisła Puławy)
Rzut młotem kobiet: Diana Ircha (Wisła Puławy)
Rzut młotem kobiet U18: Weronika Majek (Wisła Puławy), 3. Julia Postój (Wisła Puławy)
1000 m mężczyzn: Kacper Tyrka (Agros Chełm)
200 m kobiet: Emilia Wójtowicz (AZS UMCS Lublin)
200 m mężczyzn: Jakub Chmiel (AZS UMCS Lublin)
Skok w dal mężczyzn: Szymon Kosmowski (Jedynka Łowicz)
800 m kobiet: Alicja Nowakowska (AZS UMCS Lublin)
800 m mężczyzn: Hubert Ćwikła (LKS Znicz Biłgoraj)
Rzut młotem mężczyzn: Adam Zielonka (Wisła Puławy)
Rzut młotem M U14: Mateusz Szykut (Wisła Puławy)
Rzut młotem M U18: Marcin Sobiesiak (AZS UMCS Lublin)
Rzut młotem M U16: Wiktor Kruszwic (MUKS Park Zduńska Wola), 2. Eryk Olszowy (Wisła Puławy), 4. Patryk Rusiecki (Wisła Puławy), 5. Wiktor Jankowski (Wisła Puławy), 6. Wojciech Budniak (Wisła Puławy)
1500 m mężczyzn: Marcin Kusz (Znicz Biłgoraj)
Skok wzwyż: Szymon Kosmowski (Jedynka Łowicz)
4x100 metrów K U16: AZS UMCS Lublin
Rzut dyskiem kobiet: Diana Ircha (Wisła Puławy), Julia Stateczna (Wisła Puławy)
Rzut dyskiem K U16: Zuzanna Żelazo (AZS UMCS Lublin), 3. Anita Baraban (Wisła Puławy)
Skok wzwyż kobiet: Roksana Cichalewska (Start Lublin)
Wieloskok K U16: Anna Domańska (Wisła Puławy)
Pchnięcie kulą M U18: Gabriel Mędrek (AZS UMCS Lublin)
Pchięcie kulą M U16: Eryk Olszowy (Wisła Puławy), 2. Patryk Rusiecki (Wisła Puławy)
Wieloskok M U16: Jakub Basak (Start Lublin), 4. Wiktor Jankowski (Wisła Puławy)
Pchnięcie kulą kobiet: Julia Stateczna (Wisła Puławy)
Pchnięcie kulą K U18: Weronika Majek (Wisła Puławy), 2. Julia Postój (Wisła Puławy),3. Paula Krzyżanowska (Wisła Puławy)
Pchnięcie kulą K U16: Małgorzata Gębal (Wisła Puławy)
Rzut dyskiem mężczyzn: Szymon Pudłowski (AZS AWF Katowice)
Rzut dyskiem M U20: Sergiusz Stański (ŻAK Biała Podlaska)
Rzut dyskiem M U18: Gabriel Mędrek (AZS UMCS Lublin), 2. Wojciech Budniak (Wisła Puławy)
Rzut dyskiem M U16: Wiktor Jankowski (Wisła Puławy)

 

Wróć
następna

Nasi sponsorzy

Sponsor strategiczny

Partner drużyny


Sponsor złoty


Sponsor srebrny


Sponsor brązowy


Przyjaciele Wisły


Sponsor techniczny


Partner medialny